Přeskočit na obsah

Kurzy pro dospělé

Ve Swift Voyage nabízíme různé destinace a kurzy, které vyhovují vašim životním plánům, ať už chcete zlepšit svou angličtinu pro zábavu, studium nebo pracovní účely. Nesnažíme se jen učit angličtinu, ale připravujeme naše studenty, aby byli schopni žít, prospívat a uspět v mezinárodním světě. Nabízíme proto také kurzy výhradně pro dospělé, kteří se mohou na výuce cítit komfortně i mezi svými vrstevníky.

Věříme, že každý má právo na vzdělání a učení se angličtině je často prvním krokem. Chceme svět kde každý může komunikovat jako rovný s rovným prostřednictvím společného jazyka. Poskytujeme kurzy, které stimulují studenty, aby se učili, vynikali a rozvíjeli se. Chceme, abyste uspěli bez bez ohledu na vaši úroveň nebo kariérní ambice, a budete mít k dispozici potřebné zdroje abyste ve studiu uspěli.

Studovat můžete na fantastických místech jako je Londýn (Canary Wharf & West London), Manchester, Leeds, Birminghamu nebo mimo Spojené království v Dublinu, Maltě, Torontu a Dubaji a brzy i v dalších destinacích.

Váháš stále? Přidej se k nám! 

Spoj se s námi a udělej první krok k přátelské online schůzce, kde Ti rádi poskytneme podporu a odpovíme na všechny otázky.

Stačí napsat a my se ozveme co nejdříve!