Přeskočit na obsah

Nejčastější otázky a odpovědi

1. Pro koho jsou naše jazykové kurzy vhodné?

Poskytujeme kurzy jazykových pobytů pro malé juniory přes teenagery až pro dospělé. Pro bližší kalkulaci a další informace nás neváhejte kontaktovat. Od 13 let.

2.   Které destinace nabízíte pro jazykové pobyty a jaké jsou výhody každé z nich pro studenty?

V naší nabídce je nespočet destinací po celém světě. S výběrem jsme Vám schopni pomoct, jelikož jsme v mnohých studovali a zažili na vlastní kůži! Věříme, že každá má studentům co nabídnout a rozšířit jejich obzory. Ať se vydáte do přímořské lokace či metropolitního centra, vždy Vás ohromí.

3.   Zajistíte mi letenky a vyzvednutí na letišti?

Pokud si nevíte rady, s výběrem letenek Vám moc rádi pomůžeme! Máme v týmu specialisty, kteří si poradí s každou letovou trasou a vždy se budou snažit zajistit co nejvýhodnější cenu. Letět můžete z Prahy či sousedních států

Co se týče letištního transferu, jsme schopni zajistit buď jednosměrný či zpáteční. Záleží jen na Vaší preferenci a tuto informaci následně předáváme škole, která transfer zajistí.

4.   Mohu si kurz poskládat, nakombinovat dle potřeby a zájmu?

Co se týče délky a složitosti kurzů, každá destinace nabízí hned několik kategorií. Záleží na preferencích studenta, k dispozici jsou intenzivní, standardní nebo specializované kurzy.

5.  Dostanu před cestou nějaké podrobnější informace o zemi, zvycích a požadavcích?

Abychom zajistili, že se naši studenti nebudou obávat vycestovat, vždy přikládáme stručný katalog s informacemi o zemi, zvycích a místní kultuře. Nesmíme zapomenout na tipy a praktické informace, jako jsou například důležitá telefonní čísla.

6.  Je v rámci kurzu zajištěno pojištění zájezdu a letenek?

Ano, v rámci kurzu nabízíme kompletní pojištění.

7.  Jaké možnosti ubytování poskytujete pro studenty? Jsou k dispozici rodiny hostitelé, studentské rezidence nebo ubytování v hotelích?

Každá z našich destinací nabízí rozdílný typ ubytování, jelikož jsou země, kde není zvykem studenty vítat do hostitelských rodin. Nabízíme ale nespočet rezidenčních budov, hostitelských rodin či apartmánových bytů. Na přání jsme také schopni zajistit ubytování v Airbnb či hotelu.

8.  Jak se integruje volný čas do výuky a jaké jsou možnosti prozkoumávání města a kultury?

Naše školy zajišťují volnočasový program pro všechny studenty v rámci kurzu. Jejich rozvrh se podrobně dozvíte při příjezdu a nic Vám tak neuteče. Dále škola nabízí výlety po nejznámějších památkách a atrakcích.

9.  Jaká je vaše podpora během pobytu?

Pro Vaši i naši bezpečnost a pohodlí, jsme neustále na příjmu, nejčastěji komunikujeme na What’s up či skrze e-mail. Pokud víme, že nám studenti odlétají, komunikujeme s nimi až do startu letadla a co nejdříve po přistání. Pokud se během pobytu vyskytne jakákoliv závažnější situace, jsme tu pro Vás a vše se pokusíme co nejdříve vyřešit!

10.  Jaké jsou další možnosti rozvoje jazykových dovedností po návratu domů? Nabízíte například online kurzy či další materiály pro samostudium?

Náš tip je mluvit, mluvit a mluvit! Nabízíme ale také možnost on-line výuky v podobě konverzací a debat. Avšak i naše zahraniční školy nabízí nespočet individuálních a on-line lekcí s rodilými mluvčími.

11. Kdy mohu nastoupit na jazykový kurz?

Jednoduše řečeno kdykoliv. Není třeba čekat jen na prázdniny v ČR. Jen u některých kurzů je dána přesná doba trvání. Vřele doporučujeme prodloužit si jarní, podzimní či vánoční prázdniny a směle vyrazit. Dnem nástupu obvykle bývá neděle či pondělí.

12. Do jakého kurzu budu při zahájení zařazen?

V případě nespecifických kurzů podstoupíte rozřazovací test, abyste byli v homogenní skupině s ostatními studenty. Není se třeba ničeho obávat.

13. Obdržím studijní materiály?

Ano, v ceně je již zahrnut studijní materiál.