Přeskočit na obsah

Pro rodiče

Vážení rodiče,

pamatuji si, jak jsem před několika lety odletěla na letní jazykový kurz do vzdálené Kalifornie. Stála jsem s mými rodiči na letišti a loučila se s nimi. Mezi odbavovacími přepážkami a stovkami dalších cestujících jsem viděla všechny ty obavy a že jich bylo dost, které moji rodiče měli ohledně mého studia. V jejich očích jsem stále byla tou malou dívkou, kterou vypravují do světa, ve kterém už ji nemohou tak snadno chránit.

Snažila jsem se je uklidnit a ujistit, že se těším na celý zážitek. Měla jsem jedinečnou příležitost jet do zahraničí, získat zkušenosti a rozhled, naučit se výborně anglicky a navázat nová přátelství s lidmi z celého světa. Přesto jsem věděla, že jejich obavy z mé cesty přes louži jsou veliké.

Proto plně rozumím, čím si procházíte se svým dítětem. Vše, čím procházíte, jsem prošla také se svou rodinou. Poté, co jsem úspěšně dokončila střední školu a odletěla studovat vysokou školu do vzdálených arabských emirátů jsem chtěla pomáhat dalším studentům. Proto jsme založily rodinnou cestovní agenturu, zprostředkovávající jazykové pobyty  v netradičních destinacích,  pod  záštitou mojí maminky, která mě vždy učila, že kvalita předchází kvantitu. Přizvala jsem do týmu několik dalších absolventů a studentů zahraničních univerzit a začala pracovat na tom, aby Swift Voyage vyčníval svým portfoliem i kvalitou služeb.

Náš tým pomáhá s celým procesem, od vyplňování důležitých formulářů, hledání ubytování, aklimatizací na novém místě a podporou od příletu až do konce kurzu. Nejsme tu pouze pro vaše děti, ale také pro vás. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo obavou. Rádi vám pomůžeme a poskytneme odpovědi na všechny vaše otázky. Vzdělávání v  zahraniční není snadný úkol, ale díky Swift Voyage je to zcela dosažitelné. Z vlastní zkušenosti vím, že nejdůležitější věcí pro studium v zahraničí je důvěra a podpora od rodičů.

Jsem stále vděčná svým rodičům za to, že mi umožnili jít za svým snem a vidět svět, poznat nové přátele a rozvinout angličtinu na úroveň, která se rovná znalostem rodilého mluvčího. Možná za několik let budu stát na letišti v té samé roli, kterou měli moji rodiče. Doufám, že díky Swift Voyage bude méně nervózních studentů a více nadějných absolventů.

Děkujeme Vám za vaši podporu, kterou dáváte svým dětem, aby mohly studovat v zahraničí.

S úctou,